Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Rogullo
Member
Od: 11.2009
Skąd: Złocień
Offline
#
4069
16.07.2010, 16:56
Szkoda że Legia nie gra w Europucharach zamiast Ruchu - znowu Austria Wiedeń
Rogullo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rogullo
Znajdź inne posty napisane przez Rogullo