Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 16.07.2010, 16:22
Teoretycznie pierwsze mecze z takimi rywalami lepiej rozgrywać u siebie. 2, 3 bramki strzelić w pierwszym meczu i na rewanż można w miare spokojnie jechać.

Takie pytanie mam. Bunoza będzie mógł zagrać w rewanżu z Szawle?