Rustin napisał(a):

|
Panowie mam do wyboru Edukacja Techniczno - Informatyczna na AGH, Informatyka Stosowana na Uniwersytecie Ekonomicznym i Informatykę Nienauczycielską na UP, wszystko Kraków. Może ktoś doradzić co wybrać?
|
Jeśli informatyka to raczej nie na UP...