Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12360
Stary 16.07.2010, 15:35
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Eeeeee nie ma ...po co komu umowa ? Chłopaki się skrzykneli i tak w ramach wolnego czasu wybudowali nam stadion za 510 mln .

****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !
Człowieku z Ziemi, koledze chodziło o to czy owa umowa udostępniona jest do wglądu publicznego.

Czytaj ze zrozumieniem, za rok matura, będziesz miał problemy.
Odpowiedz cytując