VanBasten napisał(a):

Eeeeee nie ma ...po co komu umowa ? Chłopaki się skrzykneli i tak w ramach wolnego czasu wybudowali nam stadion za 510 mln .
****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !
|
Człowieku z Ziemi, koledze chodziło o to czy owa umowa udostępniona jest do wglądu publicznego.
Czytaj ze zrozumieniem, za rok matura, będziesz miał problemy.