Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12358
Stary 16.07.2010, 15:26
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jest gdzieś dostępna umowa z polimexem? Są tam jakieś terminy zawarte? Kwoty odszkodowania? Cokolwiek?
Eeeeee nie ma ...po co komu umowa ? Chłopaki się skrzykneli i tak w ramach wolnego czasu wybudowali nam stadion za 510 mln .

****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !
Odpowiedz cytując