Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
17171
16.07.2010, 15:24
Nie mylisz sie. To byly ostatnie eliminacje LM w starym systemie awansow.
fst
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fst
Znajdź inne posty napisane przez fst