Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1537
Stary 16.07.2010, 15:13
Minus dla Kasperczaka, za to, że trzymał na boisku tak długo Małeckiego. Nigdy w życiu nie widziałem gorzej grającego piłkarza w koszulce Wisły aniżeli Małecki we wczorajszym pojedynku. Łobo w najgorszej formie byłby i tak o klasę lepszy od PM. Zastanawia mnie również brak 3 zmiany w zespole. Przecież wynik był bezpieczny i nie rozumiem dlaczego Kasperczak nie dał zagrać paru minut Mączyńskiemu lub Kirmowi.