Ale to do końca letniego okienka jest jeszcze dużo piątków...
nie mówiąc już o tym, że po letnim okienku jest zimowe-w nim też kilka piątków,
a potem kolejne...
A w ogóle to pewna, wyjazdowa wygrana na początek sezonu, czyli już mamy pakę z dużym potencjałem, a jak Bunoza dostanie pozwolenie na pracę to czuję, że rozwalimy nawet Juve w 4 rundzie eliminacji.