Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szyman423
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline
#
17168
16.07.2010, 14:50
Mam pytanie, czy nie wiecie może gdzie można nabyc cos takiego
http://galeria.wislakrakow.com/20100715/nikol/12.jpg
prosze o odp na priv
http://wislakrakow.com/forum/signatu...pic53579_3.gif
Szyman423
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szyman423
Znajdź inne posty napisane przez Szyman423