zuko1234 napisał(a):

|
Widze że polewają teraz trawę nie wiem czy to mądre akurat w czasie największego upału w ciągu dnia... ehhh...
|
Następny !!!!! Ludzie juz 20 innych napisało " czy to dobrze ze podlewają w taki upał" odpowiedz brzmi tak to bardzo mądrze, szkodliwe jest krótkotrwale podlewanie jednak jeśli trawa jest nawadniana prawie non stop to jest to jak najbardziej prawidłowe.