|
Na filmiku widać że gość ma świetne przyspieszenie. Pokazuje to na tle wybieganych Niemców. U nas w lidze to pewnie co chwila leczyłby kontuzje, tak jak Błaszczykowski w BVB. Koleś wywalczył awans z Hoffenheim do Bundesligi więc słaby pewnie nie jest. Tam ogórki nie grają. Ja bym go w Wiśle widział. Przynajmniej będzie wreszcie od dawna poszukiwany bardzo szybki skrzydłowy.
P.S. 2 Bundesliga jest lepsza niż nasza Ekstraklasa.
|