Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29333
Stary 16.07.2010, 13:36
Na filmiku widać że gość ma świetne przyspieszenie. Pokazuje to na tle wybieganych Niemców. U nas w lidze to pewnie co chwila leczyłby kontuzje, tak jak Błaszczykowski w BVB. Koleś wywalczył awans z Hoffenheim do Bundesligi więc słaby pewnie nie jest. Tam ogórki nie grają. Ja bym go w Wiśle widział. Przynajmniej będzie wreszcie od dawna poszukiwany bardzo szybki skrzydłowy.

P.S. 2 Bundesliga jest lepsza niż nasza Ekstraklasa.
Odpowiedz cytując