|
Nie ma sie co podniecac, ze latwy przeciwnik, jesli u siebie nie zapewnimy sobie awansu, czyli nie stukniemy im jakies 3-0 to na wyjeździe, szczegolnie jesli pojedziemy do Azejberdzanu bedzie cholernie cięzko. Nie wspomne juz o upale, ktory moze brutalnie zabic wole walki w naszych gwiazdeczkach.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
|