Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 16.07.2010, 12:46
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Czujecie to napięcie
napięcie będzie przy następnym losowaniu o IV rundę

Czyli najłatwiejsze z możliwych chyba
Powód: bo losowanie
Ostatnio edytowane przez xanti1906 : 16.07.2010 o godz. 12:49.