Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7144
Stary 16.07.2010, 12:43
Syn Kangura z 1984 napisał(a):Wyświetl post
Zastanówcie się ilu naszych graczy zmieściło by się w podstawowej jedenastce Kaiserslautern...
Wystarczy przypomnieć sobie jednego z najlepszych obrońców jaki był w polskiej lidze...niejakiego Quattar'e(czy jakoś tak)
zwanego czarną wieżą. No i jak on sobie poradził w Kaisers...? Bo obiło mi się o uszy, że nie wywalczył miejsca w pierwszym składzie, a do tego ostatnio nie przedłużono z nim umowy. Tak więc to, że ten niemiecki Bośniak sporadycznie grywał w II Bundeslidze nie oznacza, że jest kiepski. Poczekamy...zobaczymy...
Odpowiedz cytując