Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 16.07.2010, 12:03
SKLW wraz z KP napisał(a):
Komunikat KP Legia Warszawa i SKLW

W nawiązaniu do zaproszenia, jakie w dniu 14.07. Stowarzyszenie wystosowało do Zarządu KP, informujemy, że strony uzgodniły termin otwartego dla wszystkich zainteresowanych kibiców Legii spotkania, na którym zamierzamy sfinalizować rozmowy na temat porozumienia kończącego konflikt między zorganizowanym ruchem kibicowskim, a władzami klubu.


Spotkanie to odbędzie się w poniedziałek 26.07.2010 o godzinie 19:00. Miejsce spotkania zostanie podane w późniejszym terminie.

Zarząd KP Legia Warszawa, Zarząd Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.
Pozyjemy zobaczymy.
Odpowiedz cytując