|
Member
Offline
|
#1236

16.07.2010, 11:57
|
arth_ur napisał(a): 
|
Dzięki Panowie za odpowiedź. Te koszulki Umbro są z reklamą sponsora czy puste ? Bo ja osobiście ich nie będę kupował, bo niestety nie mam czasu na wyprawę do Krakowa. Przy wzroście 180 cm L chyba będzie idealna ?
|
Puste......
|
|