Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4006
Stary 16.07.2010, 11:26
Nie będą, nie będą OCZYWIŚCIE

Coś czuje że Wisła też będzie miała wyprawę na tereny naszego południowego sąsiada i raczej to byłoby dobre losowanie. Nie kombinowałbym mimo wszystko z żadnym Tibilisi ;]
Odpowiedz cytując