K... mac! ale im sie poszczescilo !! do tego 1 mecz wyjazdowy :(
tak dla rozluznienia
Cytat:
|
IV runda kwal. LM – Wygrana Lecha w dwumeczu oznacza awans do LM oraz około 15 mln euro (w tym wpływy z transmisji, premii, biletów itp) dla klubu za samą fazę grupową,
|
budzet Wisly to niecale.. 10 mln euro
w IV rundzie tez maja lolkow (porownujac ich z reszta na prawde mocnych druzyn) i pewnie trafia znow na zespol pokroju Sparty, a nawet lepiej, jestem dziwnie spokojny ze juz moga sie szykowac na losowanie IV rundy, gdyby 1 mecz byl u siebie mogloby sie to inaczej potoczyc, ale to ma bardzo duze znaczenie, oby tylko Wisla grala 1 mecz na wyjezdzie