Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 16.07.2010, 11:17
K... mac! ale im sie poszczescilo !! do tego 1 mecz wyjazdowy :(

tak dla rozluznienia
Cytat:
IV runda kwal. LM – Wygrana Lecha w dwumeczu oznacza awans do LM oraz około 15 mln euro (w tym wpływy z transmisji, premii, biletów itp) dla klubu za samą fazę grupową,
budzet Wisly to niecale.. 10 mln euro

w IV rundzie tez maja lolkow (porownujac ich z reszta na prawde mocnych druzyn) i pewnie trafia znow na zespol pokroju Sparty, a nawet lepiej, jestem dziwnie spokojny ze juz moga sie szykowac na losowanie IV rundy, gdyby 1 mecz byl u siebie mogloby sie to inaczej potoczyc, ale to ma bardzo duze znaczenie, oby tylko Wisla grala 1 mecz na wyjezdzie
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 16.07.2010 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując