|
Kibicowsko na pewno trafili dobrze, Sparta to jedna z najlepszych ekip w Czechach, dodatkowo bliski wyjazd. Piłkarsko myślę, że Sparta do przejścia, choć na pewno mecze będą wyrównane.
Fajnie jakby Wisła też trafiła na Czechów.
W naszych sercach nie ma litości.
|