Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3997
Stary 16.07.2010, 11:14
Kibicowsko na pewno trafili dobrze, Sparta to jedna z najlepszych ekip w Czechach, dodatkowo bliski wyjazd. Piłkarsko myślę, że Sparta do przejścia, choć na pewno mecze będą wyrównane.

Fajnie jakby Wisła też trafiła na Czechów.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując