Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
Od: 04.2010
Offline
#
3993
16.07.2010, 11:09
No to grają ze Spartą Praga. Czesi będą na pewno faworytem, choć Lech nie jest zupełnie bez szans. Mam nadzieję, że Spartanie nie zawiodą.
Tęcza w Polsce
Areo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Areo
Znajdź inne posty napisane przez Areo