Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12345
Stary 16.07.2010, 11:02
to samo jest na Legii i a u nas chyba też ma być, bo czy to nie jest ten zintegrowany system - nie pamiętam jego nazwy,
ma ktoś foto tej skończonej drogi wewnątrz stadionu?
Odpowiedz cytując