|
o co ten cały szum...ten zawodnik to chyba żart...mamy kase z transferów a bierzemy serbów z II bundesligi...mialy byc niespodzianki na plus wiec te cos napewno nie przyjdzie do nas...
jaki jest sens brać przecietnego grajka?takich mamy na peczki lobo kirm potrzeba mlodej swiezej krwi na skrzydlo z którego coś bedzie w przyszlosci
|