Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12343
Stary 16.07.2010, 10:54
Billy napisał(a):Wyświetl post
Ktoś mi powie z jakiej racji ten asfalt tam się znalazł?
What the fuck?
Jezu ludzie poczytajcie forum a potem zadawajcie kretyńskie pytania, asfalt miał być i jest. 4m od trybuny będzie to droga dla pojazdów, reszta bedzie przykryta sztuczną trawą.
Odpowiedz cytując