Billy napisał(a):

Ktoś mi powie z jakiej racji ten asfalt tam się znalazł?
What the fuck?
|
Jezu ludzie poczytajcie forum a potem zadawajcie kretyńskie pytania, asfalt miał być i jest. 4m od trybuny będzie to droga dla pojazdów, reszta bedzie przykryta sztuczną trawą.