Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29313
Stary 16.07.2010, 10:29
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Tak na dobrą sprawę, to Wiśle wiele nie brakuje. Przy zdrowym Gargule i Jirsaku w dobrej formie środek pomocy może zostać taki jaki jest. Natomiast brakuje nam skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia i napastnika, bo brak skuteczności wczoraj aż raził.
i tu kolego sie z Toba nie zgodze !!! nawet przy zdrowym Gargule i Jirsaku w dobrej formie przydal by sie nam taki Szymkowiak ktory potrafi konkretnie poukladac gre w srodku pola i rozrzucac pileczki ,mysle ze takego gracza bardzo nam brakuje doslownie kreatora gry
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 16.07.2010 o godz. 10:38.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując