bonawentura napisał(a):

|
Tak na dobrą sprawę, to Wiśle wiele nie brakuje. Przy zdrowym Gargule i Jirsaku w dobrej formie środek pomocy może zostać taki jaki jest. Natomiast brakuje nam skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia i napastnika, bo brak skuteczności wczoraj aż raził.
|
i tu kolego sie z Toba nie zgodze !!! nawet przy zdrowym Gargule i Jirsaku w dobrej formie przydal by sie nam taki Szymkowiak ktory potrafi konkretnie poukladac gre w srodku pola i rozrzucac pileczki ,mysle ze takego gracza bardzo nam brakuje doslownie kreatora gry