|
Simao 1 druga część mojego zdania odnosiła się do jego wieku, więc sam sobie nie przeczę. Profesor Bralczyk stwierdził, że forma pisze jest prawidłowa, więc będę używał tego sformułowania. A o mecze to właśnie chodziło mi o to, że grał w wyjściowej jedenastce Kaiserslautern, a jak grał w drużynie niemieckiej w pierwszym składzie, to jest dla mnie wymiernik jego umiejętności i jestem pewien, że w polskiej lidze by sobie poradził, co nie oznacza, że podoba mi się ta kandydatura. Lepszy pewnie byłby dla klubu Milinkovic, zgodnie z maksymą Basałaja "kupować promować i sprzedawać".
|