Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7132
Stary 16.07.2010, 10:21
Simao 1 druga część mojego zdania odnosiła się do jego wieku, więc sam sobie nie przeczę. Profesor Bralczyk stwierdził, że forma pisze jest prawidłowa, więc będę używał tego sformułowania. A o mecze to właśnie chodziło mi o to, że grał w wyjściowej jedenastce Kaiserslautern, a jak grał w drużynie niemieckiej w pierwszym składzie, to jest dla mnie wymiernik jego umiejętności i jestem pewien, że w polskiej lidze by sobie poradził, co nie oznacza, że podoba mi się ta kandydatura. Lepszy pewnie byłby dla klubu Milinkovic, zgodnie z maksymą Basałaja "kupować promować i sprzedawać".
Odpowiedz cytując