Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29311
Stary 16.07.2010, 10:16
Tak na dobrą sprawę, to Wiśle wiele nie brakuje. Przy zdrowym Gargule i Jirsaku w dobrej formie środek pomocy może zostać taki jaki jest. Natomiast brakuje nam skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia i napastnika, bo brak skuteczności wczoraj aż raził.
Odpowiedz cytując