Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 16.07.2010, 10:10
Też mam taką nadzieję, że to brak dynamiki, bo wczoraj oni wygrali z tymi Litwinami "na stojąco". Miałem takie wrażenie jakby im się po prostu nie chciało grać.