Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7131
Stary 16.07.2010, 10:06
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale ten Paljic wcale nie jest taki zły. Na wikipedii pisze, że zagrał w Kaiserslautern 41 spotkań, strzelił 3 gole, ma 27 lat, co chyba nie wpisuje się w nową politykę Wisły, czyli ściąganie młodych, obiecujących, a nie takich 27-latków.
Po pierwsze - jest napisane, a nie "pisze"

Po drugie - Wikipedia to dobre źródło informacji, jeśli robisz zadanie. Umiejętności piłkarza oddają mecze, które rozegrał.

Po trzecie - sam sobie przeczysz.

marcinb88 napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie czy Kosowski za jego czasów w Kaiserslautern był podstawowym skrzydłowym gdy ten klub grał w 2 Bundeslidze? no nie, a jego nawet 34-letniego witalibyście z otwartymi rękami.
Zazwyczaj był w wyjściowej jedenastce.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 16.07.2010 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując