bonawentura napisał(a):

|
Ale ten Paljic wcale nie jest taki zły. Na wikipedii pisze, że zagrał w Kaiserslautern 41 spotkań, strzelił 3 gole, ma 27 lat, co chyba nie wpisuje się w nową politykę Wisły, czyli ściąganie młodych, obiecujących, a nie takich 27-latków.
|
Po pierwsze - jest napisane, a nie "pisze"
Po drugie - Wikipedia to dobre źródło informacji, jeśli robisz zadanie. Umiejętności piłkarza oddają mecze, które rozegrał.
Po trzecie - sam sobie przeczysz.
marcinb88 napisał(a):

|
A ja mam pytanie czy Kosowski za jego czasów w Kaiserslautern był podstawowym skrzydłowym gdy ten klub grał w 2 Bundeslidze? no nie, a jego nawet 34-letniego witalibyście z otwartymi rękami.
|
Zazwyczaj był w wyjściowej jedenastce.