Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7129
Stary 16.07.2010, 10:02
Ale ten Paljic wcale nie jest taki zły. Na wikipedii pisze, że zagrał w Kaiserslautern 41 spotkań, strzelił 3 gole, ma 27 lat, co chyba nie wpisuje się w nową politykę Wisły, czyli ściąganie młodych, obiecujących, a nie takich 27-latków.
Odpowiedz cytując