|
Jeszcze nie kupili nikogo za Marcelo a za Clebera już przydałoby się kogoś szukać. Nie wyglądało to wczoraj by udało mu dotrwać do grudnia bez kontuzji.
Mam nadzieję, że już dopinają po cichu szczegóły z opcją B dla Makinwy bo bez napastnika też nie damy rady.
Sporo muszą jeszcze kupić a dyrektora sportowego jak nie było tak nie ma.
|