Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29309
Stary 16.07.2010, 09:50
Jeszcze nie kupili nikogo za Marcelo a za Clebera już przydałoby się kogoś szukać. Nie wyglądało to wczoraj by udało mu dotrwać do grudnia bez kontuzji.
Mam nadzieję, że już dopinają po cichu szczegóły z opcją B dla Makinwy bo bez napastnika też nie damy rady.

Sporo muszą jeszcze kupić a dyrektora sportowego jak nie było tak nie ma.
Odpowiedz cytując