I niech ktoś mi jeszcze powie, że Amica nie ma farta jakich mało...
sport.pl napisał(a):
UEFA podzieliła stawkę uczestników losowania trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów na dwa koszyki. Lech Poznań NIE trafi na zespół, którego obawiał się najbardziej - Anderlecht Bruksela. Losowanie - w piątek w południe w Nyonie.
W koszyku drużyn rozstawionych, które mogą być dolosowywane do Lecha Poznań znalazły się pary:
- Litex Łowecz (Bułgaria) - Rudar Pljevlja (Czarnogóra) - pierwszym mecz 1:0
- Sparta Praga (Czechy) - Metalurgs Lipawa (Łotwa) - pierwszy mecz 3:0
- Hapoel Tel Awiw (Izrael) - Zeljeznicar Sarajewo (Bośnia) - pierwszy mecz 5:0
- Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - NK Koper (Słowenia) - pierwszy mecz 5:1
- a także FC Basel (Szwajcaria), który grę w eliminacjach zacznie od III rundy.
Lech Poznań uniknie zatem starcia z najbardziej niepożądanym rywalem, jakim był belgijski Anderlecht Bruksela. W jego koszyku jest natomiast przeciwnik, na któego Lech chce szczególnie trafić.
|