kohprzem'68 napisał(a):

Nie żebym sie ciśnieniował specjalnie nad ranem ale widzę że wszyscy się pogodzili z asfaltem wokół murawy a widok z kamery nr 4 z walcem w roli głównej jest powalający brak słów .
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?
|
Weź poczytaj, a potem pisz będzie 4 m pas asfaltu co nie jest żadną nowością na wielu stadionach.