Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12341
Stary 16.07.2010, 09:30
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
Nie żebym sie ciśnieniował specjalnie nad ranem ale widzę że wszyscy się pogodzili z asfaltem wokół murawy a widok z kamery nr 4 z walcem w roli głównej jest powalający brak słów .
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?
Weź poczytaj, a potem pisz będzie 4 m pas asfaltu co nie jest żadną nowością na wielu stadionach.
Odpowiedz cytując