thechris napisał(a):

|
Co do samego piłkarza to po jednym meczu taki Czikosz wygląda mi na gościa o klasę słabszego od Alvareza i o dwie klasy słabszego od Singlara.
|
Marnujesz się na forum. Powinieneś zostać wróżką. Bo chyba tylko z fusów udało ci się ocenić obrońce w meczu w ktorym żadna akcja ofensywna nie szła jego stroną. Co do reszty: niezłe przyjęcie ( lepsze niż choćby u Małeckiego czy Bogusia ) miał też celną wrzutkę w pole karne, czyli zrobił jakieś 30 % osiągnięć tego o klasę lepszego Alwareza.