Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
29303
16.07.2010, 09:07
Podobno obiło mi sie o uszy ze wisla chce sciagnac jakiegoś brzylisjkiego skrzydłowego młodego
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc