Wyświetl pojedynczy post
lad21ewt
Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.07.2010, 08:59
Za nami wszystkie pierwsze mecze II rundy eliminacji LE
wyniki.JPG
Nie obyło się bez niespodzianek, ponad połowa meczy była pomyślna dla Polski Takiego początku rozgrywek dawno już nie było zdobyliśmy 4,5 pkt na 5 pkt Więcej od nas zdobyli zdobyli tylko Białorusini i Szwedzi (mieli po 2 drużyny w 1 rundzie el a my tylko 1)


tabela.JPG
Aktualny ranking w którym zdobyliśmy już tyle pkt ile straciliśmy za cały sezon 2005/2006


różnica.JPG
Powyższa tabela wskazuje na zielono pkt które Polska odrobiła do innych krajów na czerwono ile inne kraje odskoczyły od Polski Prawie do wszystkich krajów odrobiliśmy jakieś pkt nie tylko "dobrą grą" ale też faktem że dużo drużyn rozpoczyna dopiero grę w pucharach


2112.JPG
Zestawienie drużyn które mogą odpaść z rozgrywek co z korzyścią było dobre dla Polski
Ostatnio edytowane przez lad21ewt : 16.07.2010 o godz. 09:07.