Całkowite minimum to 2 stoperow,
Bo na dzien dzisiejszy mamy tylko Bunoze, jak wiadomo Cleber za pol roku konczy kariere a Kowalski to nie ten kaliber. Wiec potrzebujemy chlopaka w zastepstwie za MArcelo, doswiadczonego... oraz mlodego goscia, ktory bedzie sie ogrywal i za pol roku bedzie mogl wypelnic luke po Cleberze.
2 skrzydlowych
I i co najmniej jeden napastnik!
A co do wczoraszego wystepu Brozka, smiesza mie wypowiedzi, ze zagral dobry mecz haha, jesli 1 wykorzystana setka na 5 to dobry wynik dla napastnika, to powiem szczerze, ze moglbyn grac tam zamiast niego, skutecznoscia pewnie udalo by mi sie mu dorownac

Mam takie nie odparte wrazenie że Pawlowi przydala by sie ławka na jakis czas, wtedy moze zamiast machac rekami wziol by sie do ciezkiej pracy.