Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7109
Stary 16.07.2010, 08:14
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
I zaczyna się:
można było Błaszczykowskiego znaleść dlaczego nie szukamy w niższych ligach.

O zawodnik z II Bundesligi przykre to, że interesujemy się takim ogórem...

ludzie
Co gorsze ten zawodnik o którym napisałem ma przyjść zamiast Milinkovica.

Teraz już wiem dlaczego Milinkovic to była opcja 2....

śmiech przez łzy...

http://www.fussballdaten.de/spieler/paljicdragan/
Ostatnio edytowane przez kibicwisły1906 : 16.07.2010 o godz. 08:19.
Odpowiedz cytując