KOMINEK napisał(a):

I zaczyna się:
można było Błaszczykowskiego znaleść dlaczego nie szukamy w niższych ligach.
O zawodnik z II Bundesligi przykre to, że interesujemy się takim ogórem...
ludzie
|
Co gorsze ten zawodnik o którym napisałem ma przyjść zamiast Milinkovica.
Teraz już wiem dlaczego Milinkovic to była opcja 2....
śmiech przez łzy...
http://www.fussballdaten.de/spieler/paljicdragan/