Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6219
Stary 16.07.2010, 08:01
Mnie we wczorajszym meczu najbardziej wnerwiło jak Małecki wydarł się na Cikosza po akcji w której sam Mały zawinił. Nie wiem czy pamiętacie , Małecki dostał piłkę , Cikosz poszedł na obieg ale Mały nie podał mu w pierwsze tempo ,zszedł do środka i Cikosz żeby się nie zatrzymywać również w pełnym biegu zbiegał ku polu karnemu licząc na prostopadłą piłkę a Mały na pamięć po zatrzymaniu się i zwolnieniu akcji zagrał na skrzydło tam gdzie nikogo nie było i zaczął wydzierać się na Cikosza dlaczego tam go nie było i machał rękami a Cikosz w tej akcji nie zawinił tylko Małecki który zagrał w ciemno - to Cikoszowi z pewnością nie pomoże w nabraniu pewności w grze bo widać było po nim zdenerwowanie oraz aklimatyzacji w nowym zespole...
PS Mi się wydaje że Małecki mógł widzieć gdzie jest Cikosz ale zagrał tak specjalnie by móc wydrzeć się na niego i pokazać kto tu rządzi ale to są tylko moje przypuszczenia - mogę się mylić.
Odpowiedz cytując