Kamson napisał(a):

Że co?
Na dwie pozycje w ataku mamy 4 piłkarzy: Małecki, Boguski, Brożek, Żurawski. Każdego z nich chciałby mieć każdy inny polski klub. Jeśli będą w formie będziemy mieli dużą pocieche.
|
a od kiedy to jest komplement?
Brożek - cały sezon kiepska/średnia forma, Boguski - brak formy + kontuzje, do tego to nie jest typowy napadzior, Małecki - na zmianę przebłyski i beznadziejna gra do tego mały móżdżek, no i też nie jest to typowy napastnik