Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29300
Stary 16.07.2010, 07:43
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Że co?

Na dwie pozycje w ataku mamy 4 piłkarzy: Małecki, Boguski, Brożek, Żurawski. Każdego z nich chciałby mieć każdy inny polski klub. Jeśli będą w formie będziemy mieli dużą pocieche.
a od kiedy to jest komplement?
Brożek - cały sezon kiepska/średnia forma, Boguski - brak formy + kontuzje, do tego to nie jest typowy napadzior, Małecki - na zmianę przebłyski i beznadziejna gra do tego mały móżdżek, no i też nie jest to typowy napastnik
Odpowiedz cytując