kuken napisał(a):

Po wczorajszym meczu SKWK powinno rakiem wycofać się z ostatnich artykułów. Nie wiem czy tylko w mojej opinii, ale Małecki był jednym z najsłabszych na boisku- niecelne wrzutki, podania, odskakująca piłka, kilka prób dryblingu- zupełnie nieudanych. Widać więc, że w tym całym "sporze" nie chodziło o to, że Kasperczak uwziął się na niego, ale Patryk jest zupełnie bez formy.
PS. Któryś ze starszych zawodników mógłby go trochę utemperować, żeby przestał w końcu wymachiwać rękami i kląć po akcjach najczęściej zepsutych przez...siebie.
|
wystarczy jak kiedyś machnie na Clebera lub któregos z Brożków ehehe