|
Nie żebym sie ciśnieniował specjalnie nad ranem ale widzę że wszyscy się pogodzili z asfaltem wokół murawy a widok z kamery nr 4 z walcem w roli głównej jest powalający brak słów .
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 16.07.2010 o godz. 06:31.
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|