Lukininho napisał(a):

|
To mi na ironię nie wygląda. Otóż mój drogi ich największą gwiazdą jest były zawodnik Pogoni Siedlce, który był na nią za słaby... A roczny budżet mają na poziomie 1,5 mln złotych, czyli prawie tyle ile Wisła za Bunoze zapłaciła.
|
Wlasnie o tym mowie.
Jak mozna byc zadowolonym z meczu, gdzie przez 77 minut nie potrafilismy strzelic gola TAKIEJ druzynie. Druzynie, ktora miala problem wymienic pilke na przestrzeni dwoch metrow.
Ja osobiscie jestem zalamany nasza gra, na szczescie trafliismy taka, a nie inna druzyna, to i problemu z przejsciem do nastepnej rundy nie bedzie.