|
Po tym co dzis zobaczylem trzeba stwierdzic ze Wisla potrzebuje po 2 klasowych zawodnikow na kazda pozycje ,procz bramkarza.
A ze to niemozliwie wydaje sie ze ten sezon moze byc juz utracony ,bo przejsc IV runde LE bedzie baardzo ciezko,wrecz Misssion Impossible a o MP tez bedzie pod górke.
A jak czytam ze nasza polityka transfrowa uzaeznia sie od tego czy przejdziemy Litwinow czy nie ,to poprostu niewiem czy jescze w tym klubie pracuje ktos normalny ,....transfery to proces dlugofalowy a nie uzaleniony od 2 wynikow meczow.
|