Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29291
Stary 16.07.2010, 00:25
raindog napisał(a):Wyświetl post
Nawet jak nam gdzieś spieprzy, to nikt nie będzie za nim płakał, bo po co nam "drugi Costly w Ekstraklasie".
Chrzanisz. Po to nam drugi Costly, żeby coś tam pograł a później żebyśmy na nim zarobili. Co ty myślisz, że którykolwiek z nich będzie kochał Wisłę i na żadną inną ofertę nie spojrzy? Nie chcę, żeby Wisła ogrywała zawodników innym klubom ekstraklasy. W ogóle - to straszna dziecinadę uprawiasz: "jak nas nie chce, to niech idzie w ...". Jasne. Genialna polityka transferowa.

A co do odstępnego - zawodnik się nie zgodzi i po ptakach. Później taki Wojciechowski może już negocjować z jego starym klubem, płacąc tyle co my + coś na zachętę. Wszyscy są zadowoleni poza Wisłą.


Do reszty się nie odnoszę, bo nie ma za bardzo do czego. Dla Ciebie nie ma problemu z graniem co rok z kompletnie nową obroną, ja ten problem widzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując