Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6213
Stary 15.07.2010, 23:28
Tak się dzisiaj przyglądałem strzałom naszych wiślaków i wcale mnie to nie dziwiło, że mają problem ze strzelaniem bramek. Przecież niemal każdy strzał mógłby obronić jakiś amator. Wszystko było bardzo czytelne. Zastanawia mnie to, czy oni w ogóle myślą, gdy stają oko w oko z bramkarzem. Przecież gdyby Małecki, Cikos i Brożek zachowali spokój w sytuacjach sam na sam, zrobiliby zamach, czy jakiś zwód przed strzałem, to byłaby na pewno bramka. A tak to idą z ta piłką, patrzą się w miejsce gdzie chcą strzelać pół minuty, następnie 10 sekund składają się do strzału i uderzają z siłą 10-cio latka. Parodia!
Mam nadzieję, że Żuraw ich nauczy jak strzelać, a jak nie, to chyba przejdę się kiedyś na trening...
Odpowiedz cytując