ardianek napisał(a):

|
Borek mowil, ze sytuacja z Chavesem jest podobna do sytuacji Navasa, problem z przynaleznoscia klubowa/mangerska. WTF? skad to wzial?
|
No wiesz on jaki i inni przygotowuje się do meczu a nie to co komentatorzy np.z tvp
P.s bez napinki i sorrka za ot
