Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
p1c2u
Member
Od: 05.2004
Skąd: PROCHOWNIA
Offline
#
3969
15.07.2010, 22:20
Skad ten podział w PEuropa? Na stronie UEFA nic nie ma.
Çarşi
p1c2u
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do p1c2u
Odwiedź stronę domową użytkownika p1c2u!
Znajdź inne posty napisane przez p1c2u