Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Raito
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1230
15.07.2010, 21:07
arth_ur
napisał(a):
Nie wiecie czasem czy można w GK jeszcze kupić koszulki Umbro ?
Dzisiaj ok 13 w umbro w GK było ok 10 moze 15 czerwonych koszulek umbro, gładkich i z bet-at-home.
Przynajmniej tyle mieli wystawionych w sklepie
Raito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raito
Znajdź inne posty napisane przez Raito