Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1227
Stary 15.07.2010, 20:59
Brzydkie te stroje. Czerwony jest zbyt karamazynowy i nie pasuje do Wisły. Odkąd pamiętam graliśmy w jaśniejszych czysto czerwonych strojach. Dodatkowo koszulki wyglądają jakby grali w środku pory deszczowej.
Odpowiedz cytując