Udało się strzelić 2 bramki a gdyby nasi kopacze mieli lepsze celownik to byłoby tak 5-0
Dobrze zagrały oba Brożki, Jirsak i Cikos. Reszta też w miarę pomimo fatalnie nastawionych celowników.
Ważne że udało się zamęczyć Litwinów kondycyjnie i w końcu pękli.
Ale jakby nie patrzeć - Paweł zmarnował ponadto 3 setki, Małecki 2, Ćikos 1, Żurawski 1 i nawet kowalki miał dobrą okazję którą zmarnował....